Ковальчук Олександр Володимирович


Громадський діяч, голова правління, співзасновник ГО «Платформа взаємодій «Простір». Працює над проектами, спрямованими на розвиток ринку ягід та його вихід на міжнародну арену, створенням сотень робочих місць для мешканців Рівненщини. Також керує проектами з розвитку територій та спорудження житла європейського рівня. 

Illustration
icon

Цінності

Запит суспільства на реальні зміни в державі повинні виконувати чесні, компетентні, професійні люди, патріоти своєї країни і свого міста, люди віддані своїй справі та готові самовіддано, наполегливо іти обраним шляхом для досягнення ефективного результату.

icon

Цілі

Зробити Рівне сучасним, європейським містом, з високим рівнем життя, розвиненою інфраструктурою, гарно облаштованими пішохідними зонами, дитячими садочками та майданчиками. Щоб наше місто увійшло в трійку найкомфортніших для життя в Україні.

icon

Соціальна відповідальність

Прозора і чесна діяльність, відповідальність, постійна комунікація з громадянами та громадськими організаціями, підзвітність громаді, відкритість, близькість, доступність для своїх виборців.

Програма

  • 01. Підтримка розвитку малого та середнього бізнесуСприятиму створенню належних умов для ведення бізнесу, створення нових робочих місць у Рівному та області, розвитку ІТ-сфери та креативного підприємництва.

  • 02. Рівне - комфортне місто для кожногоМолоді — якісну освіту, працевлаштування, простір для самореалізації. Старшому поколінню — гідне пенсійне забезпечення.

  • 03. Захист екологіїЛобіюватиму пришвидшення вирішення проблем з очисткою водойм міста. Басівкутське озеро та річка Устя повинні стати окрасою міста із сучасною рекреаційною зоною, облаштованим громадським простором, дитячими майданчиками.

  • 04. Розбудова інфраструктури містаБудівництво доріг за європейськими стандартами, розвиток аеропорту, встановлення правил об’їзду грузового транспорту навколо міста для зручності розв’язок і захисту екології. Підтримка та лобіювання будівництва об'їзної дороги на Луцьк, а також очисних споруд. Добиватимуся виділення коштів державних програм, та міжнародної підтримки для інфраструктурних проектів у Рівному.

  • 05. Здорова та освічена націяПочаткова освіта повинна формувати дитину щасливою. Загальна освіта — людину сучасних знань. Професійно-технічна освіта — людину, яка вміє. Вища освіта — людину майбутнього. Професія лікаря повинна стати престижною й високооплачуваною.

  • 06. Енергоефективність та енергозбереження.Зменшення споживання електроенергії за рахунок використання новітніх технологій утеплення та сучасного опалювального обладнання для комунальних закладів міста та ОСББ.

Зв’язатись за телефоном+38 096 515 67 82 


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності